fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Inspiracje Multimedialne – klasy 2-4

image

Inspiracje multimedialne to autorski, kompletny cykl warsztatów multimedialnych dedykowany przedszkolom i szkołom podstawowym. Multimedialne, 45-minutowe warsztaty dla edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem tabletów pozwalają łatwo wprowadzić na Twoje lekcje nowe technologie.
Wybierz wśród 40 dostępnych tematów i rozszerz realizację podstawy programowej, odkryj talenty swoich uczniów! Dzięki tworzeniu różnorodnych prac – filmów animowanych, muzyki elektronicznej, e-komiksów, grafiki artystycznej, projektowaniu zabawek – uczniowie poznają zupełnie nowe zastosowania tabletów i stworzą wyjątkowe dzieła!
Zajęcia prowadzą doświadczeni animatorzy edukacji. Każdy uczeń pracuje na własnym tablecie, dzięki czemu jest zaangażowany w 100%. Radość, twórcza praca i praktyka gwarantowane! Można zapomnieć, kiedy dzwonił dzwonek!

Jak wyglądają zajęcia

image

O umówionej porze animator pojawia się w Twojej klasie i w niej rozkłada sprzęt multimedialny – zestaw projekcyjny i 30 tabletów. Dzięki temu nie musisz tracić pieniędzy i czasu na dojazd.
Każde zajęcia w Twojej klasie zaczynamy krótką multimedialną opowieścią dydaktyczną specjalnie przygotowaną do jednego z 40-tu tematów. W interesujący dla uczniów sposób zostaje nakreślony do rozwiązania dydaktyczny problem głównych bohaterów. Jednocześnie animator przedstawia multimedialną aplikację dydaktyczną, za pomocą której pokazowo rozwiązuje problem bohaterów historii.
Z problemem do rozwiązania i umiejętnością obsługi aplikacji uczniowie przystępują do tworzenia rozwiązań według własnych autorskich pomysłów. Kiedy uczniowie praktycznie pracują nad rozwiązaniami – samodzielnie, w parach lub grupkach, animator inspiruje, wspiera i podpowiada jak uzyskać najciekawsze rozwiązania.
Końcówka zajęć to podsumowanie lekcji – pokaz najlepszych prac i usystematyzowanie wiedzy. Każda praca po zajęciach zostaje przesłana na stronę www.pan-tablet.pl, dzięki czemu nauczyciel może z uczniami do swoich prac powracać, a uczniowie pochwalić się rodzicom.
Po lekcji nauczyciel otrzymuje kilka zadań dla klasy, które pozwalają rozwinąć temat w klasie bez użycia tabletów.

Zobacz tematy warsztatów poniżej!

Cennik

Cykl 10 warsztatów

  • Pełny komplet warsztatów multimedialnych - najtańszy i jednocześnie najbogatszy. Regularne, comiesięcznie spotkania z uczniami pozwalają wypracować najciekawsze prace i talenty!
  • W sumie 10 godzin lekcyjnych rozłożonych na cały rok szkolny.

6 PLN
osoba/warsztat

Wybieram tę ofertę

Cykl 5 warsztatów

  • Pakiet 5 spotkań multimedialnych - pozwala skompletować grupę różnych lub spójnych tematów interesujących Ciebie i Twoją klasę.
  • W sumie 5 godzin lekcyjnych rozłożonych na cały rok szkolny.

7 PLN
osoba/warsztat

Wybieram tę ofertę

Jednorazowy warsztat

  • Jednorazowe zajęcia - idealne dla nauczycieli, którzy chcą wypróbować lekcje multimedialne lub zorganizować zajęcia w w ramach szczególnej okazji lub dnia.
  • Jedna godzina lekcyjna.

8 PLN
osoba/warsztat

Wybieram tę ofertę