fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Inspiracje Multimedialne

image

Inspiracje multimedialne to autorski, kompletny cykl warsztatów multimedialnych dedykowany przedszkolom i szkołom podstawowym. Multimedialne, 45-minutowe warsztaty dla edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem tabletów pozwalają łatwo wprowadzić na Twoje lekcje nowe technologie.
Wybierz wśród 40 dostępnych tematów i rozszerz realizację podstawy programowej, odkryj talenty swoich uczniów! Dzięki tworzeniu różnorodnych prac – filmów animowanych, muzyki elektronicznej, e-komiksów, grafiki artystycznej, projektowaniu zabawek – uczniowie poznają zupełnie nowe zastosowania tabletów i stworzą wyjątkowe dzieła!
Zajęcia prowadzą doświadczeni animatorzy edukacji. Każdy uczeń pracuje na własnym tablecie, dzięki czemu jest zaangażowany w 100%. Radość, twórcza praca i praktyka gwarantowane! Można zapomnieć, kiedy dzwonił dzwonek!

Jak wyglądają zajęcia

image

O umówionej porze animator pojawia się w Twojej klasie i w niej rozkłada sprzęt multimedialny – zestaw projekcyjny i 30 tabletów. Dzięki temu nie musisz tracić pieniędzy i czasu na dojazd.
Każde zajęcia w Twojej klasie zaczynamy krótką multimedialną opowieścią dydaktyczną specjalnie przygotowaną do jednego z 40-tu tematów. W interesujący dla uczniów sposób zostaje nakreślony do rozwiązania dydaktyczny problem głównych bohaterów. Jednocześnie animator przedstawia multimedialną aplikację dydaktyczną, za pomocą której pokazowo rozwiązuje problem bohaterów historii.
Z problemem do rozwiązania i umiejętnością obsługi aplikacji uczniowie przystępują do tworzenia rozwiązań według własnych autorskich pomysłów. Kiedy uczniowie praktycznie pracują nad rozwiązaniami – samodzielnie, w parach lub grupkach, animator inspiruje, wspiera i podpowiada jak uzyskać najciekawsze rozwiązania.
Końcówka zajęć to podsumowanie lekcji – pokaz najlepszych prac i usystematyzowanie wiedzy. Każda praca po zajęciach zostaje przesłana na stronę www.pan-tablet.pl, dzięki czemu nauczyciel może z uczniami do swoich prac powracać, a uczniowie pochwalić się rodzicom.
Po lekcji nauczyciel otrzymuje kilka zadań dla klasy, które pozwalają rozwinąć temat w klasie bez użycia tabletów.

Zobacz tematy warsztatów poniżej!

Edukacja multimedialna

Tworzymy kreskówkę

Jesteśmy detektywami!

Robimy efekty specjalne

Animujemy obiekty fizyczne

Programujemy bohatera

Tworzymy komiks!

Kreujemy e-book'a!

Reżyserujemy spektakl!

Tworzymy gry platformowe

Mieszamy style animacji!

Rozwiązujemy logiczne łamigłówki

Edukacja przyrodnicza

Budujemy metropolię

Łączymy żywioły

Poznajemy życie na wsi

Formujemy nową planetę

Wybieramy króla matematyki!

Odkrywamy zasady grawitacji

Odkrywamy historię gwiazd

Eksperymentujemy w laboratorium

Edukacja muzyczna

Poznajemy rytm

Łączymy kolory i dźwięki

Tworzymy muzykę elektroniczną

Edukacja Plastyczna I Artystyczna

Wirtualnie rzeźbimy

Projektujemy zabawkę

Odkrywamy kreatywność

Tworzymy style i wzory

Projektujemy wnętrza

Modelujemy słodycze

Wiemy, co jemy!

Projektujemy pojazdy i ubrania

Projektujemy robota

Wizualizujemy swój strach

Cennik

Cykl 10 warsztatów

  • Pełny komplet warsztatów multimedialnych - najtańszy i jednocześnie najbogatszy. Regularne, comiesięcznie spotkania z uczniami pozwalają wypracować najciekawsze prace i talenty!
  • W sumie 10 godzin lekcyjnych rozłożonych na cały rok szkolny.

6 PLN
osoba/warsztat

Wybieram tę ofertę

Cykl 5 warsztatów

  • Pakiet 5 spotkań multimedialnych - pozwala skompletować grupę różnych lub spójnych tematów interesujących Ciebie i Twoją klasę.
  • W sumie 5 godzin lekcyjnych rozłożonych na cały rok szkolny.

7 PLN
osoba/warsztat

Wybieram tę ofertę

Jednorazowy warsztat

  • Jednorazowe zajęcia - idealne dla nauczycieli, którzy chcą wypróbować lekcje multimedialne lub zorganizować zajęcia w w ramach szczególnej okazji lub dnia.
  • Jedna godzina lekcyjna.

8 PLN
osoba/warsztat

Wybieram tę ofertę